Karavan ATTACK HOMESTER

Prvý mobilný mezonetový karavan na svete.

Vitajte! Na stránkach sa pracuje.

Karavan ATTACK ® HOMESTER tak pokladá základy novej, supermodernej triedy karavanov, ktorá čoskoro vytlačí akúkoľvek inú formu motoristického kempovania na perifériu neatraktívneho a zbytočného plytvania časom, priestorom a peniazmi.

Základná myšlienka

Karavaningu je neviazaná sloboda a radosť zo života. Predstavte si útek z nudného nalinajkovaného mestského života, možnosť prežiť každý západ slnka v inom kúte sveta, vychutnať si dúšok rannej kávy v kruhu najbližších v lone prírody, schopnosť kedykoľvek zmeniť svoj život a neupadnúť do stereotypu snobskej pretvárky, štipľavého smogu a virtuálneho sveta počítačov.

Kempovanie so šumom mora a slanou príchuťou vzduchu je nádherná rebélia, dokonalý zážitok plný emócií a vtipných príbehov. Čím ďalej sa zatúlate, tým väčší pocit nezávislosti a radosti si užívate.

Karavan na vodičák skupiny B

Maličký karavan, zvyčajne prerobená dodávka, kde si postupne prekážate už dvaja, ale cestujete najvyššou povolenou rýchlosťou, máte nízke diaľničné poplatky, nenáročné náklady na palivo, stačí vám základné vodičské oprávnenie a možnosť vjazdu a parkovania všade tam, kde má prístup bežné osobné vozidlo.

Prvý mobilný mezonetový karavan na svete

Čo by ste však povedali na karavan, ktorý vám poskytne temer trojnásobne väčší priestor, dve kúpeľne, vaňu, luxusnú manželskú posteľ, veľkú kuchyňu, jedáleň, WC ako doma, a k tomu aj integrovanú garáž na skúter? A čo ak napriek všetkému dokáže letieť po diaľnici maximálnou rýchlosťou a spotrebou osobáku, s vodičákom ktorý ma každý, a zaparkuje ho aj vaša žena?

Predstavujeme vám prvý mobilný MEZONETOVÝ KARAVAN na svete, ktorý môžete riadiť s bežným vodičským oprávnením a stále patrí do triedy osobných motorových vozidiel!

Poskladajte si karavan!

ATTACK ® HOMESTER sme primárne navrhovali ako dokonalý príbytok na kempovanie. Modulárny, útulný, pôsobivo monumentálny a bezpečný. Ako konštruktéri pretekárskych špeciálov, zvyknutí pracovať s ultrapevnými a superľahkými materiálmi ako je karbón, kevlar a dural, sme sa však nemohli uspokojiť s rozložením hmotnosti a ťažiska tak, ako je to u iných karavanov bežné.

Obsah stavebnice a
ako na to?

Stavebnica obsahuje všetky panely a hardvér potrebný na zostrojenie funkčnej nadstavby tak, aby vznikol uzavretý priestor oboch podlaží a spojovacieho schodiska. Nábytok a jednotlivé špecifické verzie karavanu sú ponúkané zvlášť. Súčasťou stavebnice je podrobný fotografický návod na stavbu karavanu, s jasnou špecifikáciou náradia a stupňom časovej náročnosti, podľa jednotlivých kapitol stavby. Stavebnica je dodávaná s podrobným dodacím listom, s vyobrazením a kontrolou každého jednotlivého dielu.

Stavebnica karavanu ATTACK ® HOMESTER je určená stredne zdatným domácim majstrom. Nie je potrebné žiadne zváranie, či heverovanie! Všetky spoje sú šroubované, nitované a lepené tak, aby vytvárali dokonalý celok spájaných materiálov s rôznymi dilatačnými vlastnosťami odolnými voči času, namáhaniu a vibráciám. Projekt bol od samého začiatku citlivo inžinieringovaný s dôrazom na jednoduché riešenie detailov v duchu “lego štýl” kde všetky diely zapadajú do seba alebo na vozidlo tak, aby bol proces úplne jasný a vytváral pocit dobre vykonanej práce. Celý proces stavby je navrhnutý v štýle “fun & hobby”, a jeho realizácia má predstavovať zábavný rodinný relax, do ktorého sa môže zapojiť každý člen rodiny. Pokiaľ ste schopní rozobrať a zložiť bicykel, či spoľahlivo poskladať kuchynskú linku, stavba ATTACK ® HOMESTER by vám s aspoň jedným pomocníkom nemala trvať viac, ako 2 až 3 týždne.
Krokový obrazový návod
Zákazník si podľa krokového obrazového návodu stavebnicu jednoducho namontuje na svoju dodávku a po dokončení vznikne verzatilný karavan so širokým využitím pre cestovanie, voľný čas, športové účely, alebo širokú škálu komerčného využitia.
Obsah stavebnice
Stavebnica obsahuje všetky panely a hardvér potrebný na zostrojenie funkčnej nadstavby tak, aby vznikol uzavretý priestor oboch podlaží a spojovacieho schodiska. Je dodávaná s podrobným dodacím listom, s vyobrazením a kontrolou každého jednotlivého dielu, podobne ako napríklad nábytok z Ikei.
Náročnosť
Projekt je určený stredne zdatným domácim majstrom. Nie je potrebné žiadne zváranie, či heverovanie, všetky spoje sú šroubované, nitované a lepené tak, aby vytvárali dokonalý celok. Homester bol od samého začiatku navrhovaný ako puzzle, kde všetky diely zapadajú do seba tak, aby bol proces jednoduchý a jasný a počas práce vytváral pocit dobre vykonanej práce. Celý proces stavby predstavuje zábavný rodinný relax, do ktorého sa môže zapojiť každý člen rodiny.
Rozmery
Hotový ATTACK ® HOMESTER je rozmerovo temer identický s pôvodnou dodávkou, ktorá v nami doporučovanej verzii L3-H2 patrí k menším na trhu a od luxusných limuzín je dlhšia len zhruba o pol metra. Tieto parametre zaručujú jednoduché ovládanie a manévrovateľnosť aj v urbanistických oblastiach, kde sa bežný karavan vôbec nedostane, prípadne nezaparkuje.

Rozmery rozloženého karavanu zostávajú stále pôvodné, čo je veľká výhoda najmä v preplnených kempoch. A platíte len za využité metre štvorcové, nie za výšku. Tento parameter je zaujímavý tiež pri komerčnom využití, napríklad na drahých výstavných plochách rôznych exhibícií.
Podlažie
Homester je vybavený štyrmi teleskopickými nohami, vyrobenými zo superpevných spekaných uhlíkových vlákien a vystužených aramidovými vláknami. Elektrický systém oporných nôh o výtlaku 1.200 kg, má za úlohu nivelizovať karavan na nerovnom teréne, zároveň však posúva os jeho horizontálneho otáčania vyše meter od vlastného ťažiska. Úlohou tohto úkonu je dokonale zavetriť karavan tak, aby sa ani v prípade extrémnych poveternostných podmienok nemohol za žiadnych okolností prevrátiť. V takto extrémnom prípade by karavan musel cez túto vysunutú pozdĺžnu os sám seba nadvihnúť, čo predstavuje silu o hmotnosti 3.5 tony, to je situácia, kedy by sa už prevracali aj kamióny na ceste.

Kempingový stav karavanu predstavuje konštrukčne čistú líniu, ktorej úlohou je evokovať pocit bezpečia, útulnosti a spoľahlivosti. Zavetrovacie tyčky sa pre vyššiu úroveň súkromia dajú pospájať sieťovanou tkaninou, alebo celtovinou. Homester nepotrebuje externú markízu, jeho výsuvné podlahy tienia obe strany karavanu 1 meter na 3.5 metrovej dĺžke.
Dva režimy
Unikátnym je elektrické skladanie a rozkladanie karavanu. Rozoznávame dva režimy stavu: Jazdný, alebo Kemping. V stave “Jazdný” je karavan zložený a chová sa identicky ako naložené osobné vozidlo, resp. malá dodávka. V stave “Kemping” je vysunuté horné podlažie, zodvihnutá strecha a sú roztiahnuté bočné podlahy. Karavan môžete ovládať A1 aplikáciou cez akýkoľvek smartfón, ktorý vám poskytne aj spätnú informáciu, prípadne obraz z bezpečnostnej kamery z interiéru, ako prevenciu ublíženia zvedavému dieťaťu, či poškodenia zle poskladaného nábytku, batožiny, atď. Rovnako ho však môžete ovládať našim RF diaľkovým ovládačom.

3D Tour

ATTACK ® HOMESTER je moderná ultraľahká nadstavba, určená na úžitkový automobil (dodávku), ktorú ponúkame vo forme technicky dokonalej kompletnej stavebnice. Podobne ako mnohé nábytkárske koncepty, zákazník si podľa jednoduchého detailného obrazového návodu stavebnicu po dieloch namontuje na dodávku a po dokončení inštalácie vznikne karavan so širokým využitím pre cestovanie, voľný čas, športové účely, alebo širokú škálu komerčného využitia.

Využiteľná plocha

Karavan ATTACK ® je unikátny a charakteristický využitím dvoch podlaží, namiesto klasického jednopodlažného priestoru. Použitím kratšej verzie dodávky (L3-H2) predstavuje prízemie využiteľnú plochu 9m2, pričom poschodie plochu až 13m2. Celková plocha kompaktnejšieho kratšieho karavanu teda predstavuje využiteľnú rozlohu neuveriteľných 22m2.

Hmotnosť karavanu

Variuje podľa modelu stavebnice, podľa typu a roku výroby použitého vozidla a tiež jeho výbavy a pohonu. Priemerná hmotnosť našej stavebnice aj s našim nábytkom sa pohybuje pod hranicou 900kg tak, aby celková pohotovostná hmotnosť kompletného karavanu vrátane bežnej výbavy, posádky a tiež batožiny nepresiahla dôležitých 3 500 kg.

Transformácia karavanu

Unikátnym je elektrické skladanie a rozkladanie karavanu pomocou diaľkového ovládania. Karavan môžete ovládať aplikáciou A1 akýmkoľvek smartfónom, ktorá aj obraz z kamery z interiéru, ako prevenciu ublíženia zvedavému dieťaťu, či poškodenia zle poskladaného nábytku, batožiny, atď. Rovnako ho však môžete ovládať našim RF diaľkovým ovládačom

Posádka a batožina

ATTACK ® HOMESTER je originálne konštruovaný pre štvorčlennú posádku a veľkorysé možnosti doloženia batožiny. Vďaka revolučne nízkej hmotnosti stavebnice a nábytku, karavan disponuje tiež vstavanou garážou pre skúter, bicykle, surf, kočíky, či iné náčinie.

Interiér

Vitajte v priestrannom interiéri najmodernejšieho karavanu novej - Mezonetovej generácie! Podťe ďalej prosím!

Velkolepý vchod

Samostatným zadaním pre našich inžinierov bol vchod do Homesteru a jeho vyklápacie schodíky, ktorých dizajn bol inšpirovaný privátnymi jetmi. Samotná šírka dverí je 63 cm, čo predstavuje v karavaningovom svete nevídaný luxus. Schodíky sa pri stlačení povelu “otvoriť” vyklopia do 4 sekúnd.

Štýlové eloxované madlo

Štýlové eloxované madlo prechádza vertikálne cez obe poschodia a umožňuje tak pohodlnú a bezpečnú oporu ako na prízemí, tak aj na poschodí. Zároveň v sebe ukrýva patentovaný dvíhací mechanizmus celej nadstavby, ktorý stabilizuje svoju excentrickú polohu pantograficky spojenými kompozitnými panelmi.

Široké kompozitné schodisko

Široké kompozitné schodisko oddeľuje obývací priestor od garáže, ktorá ukrýva skúter, alebo rôznu inú batožinu, či náradie. Uloženie tohto nákladu medzi nápravami vozidla predstavuje ideálne rozloženie hmotnosti karavanu a má zásadný vplyv na jazdné vlastnosti a bezpečnosť jazdy.

Spodná kúpeľňa

Spodná kúpeľňa je vďaka špeciálnemu WC s otáčacou doskou ideálne kombinovaná so sprchovým kútom. V tejto časti je u bežnej dodávky rozmerný blatník zadného kolesa, Homester však disponuje upravenou nápravou a novými vnútornými blatníkmi, ktoré rozširujú priestor o 20cm a slúžia ako odkladový priestor.

Jedálenská časť

Jedálenská časť karavanu predstavuje vďaka otáčacím kreslám vodiča a spolujazdca príjemný spoločenský priestor. Homester disponuje rozmerným stabilne upevneným stolom z ultraľahkých kompozitných materiálov s protišmykovým okrajom. Interiér karavanu ja bohato presvetlený super úspornými LED pásmi.

Kuchynská linka

Stena kuchynskej linky sa ovláda elektricky a predstavuje mimoriadne účinný vetrací digestor. Pri tomto pohybe sa otvára ďalšia pracovná plocha, čím už tak veľká kuchynská linka znásobí svoju plochu o ďalšiu tretinu. Linka je vybavená integrovaným drezom o normálnych domácich rozmeroch. Kuchyňa je plná skriniek a odkladacích poličiek, chladnička s mrazničkou sú umiestnené ergonomicky priamo po ruke.

Jedálenská časť

Špeciálna pracovná plocha o rozmeroch 80 x 40 cm môže slúžiť aj na externé podávanie občerstvenia.

Široké schodisko

Pohodlné široké schodisko je vyrobené z leteckých materiálov a pri svojej hmotnosti 15kg znesie zaťaženie až vyše 2000 kg! Vieme, že je to temer 30 krát toľko, koľko bude kedy nutné, našim cieľom ja však poskytnúť posádke čo najvyšší stupeň bezpečnosti v krízovej situácii.

Dve kúpeľňe

Homester je jediný karavan na trhu s dvoma kúpeľňami a plnohodnotne hlbokou vaňou presne ako máte doma. Diaľkovo ovládané výsuvné umývadlo s odkladacou poličkou si nastavíte presne do takej výšky, ako potrebujete. Pri skladaní poschodia sa umývadlo automaticky zasunie do podlahy. Vaňa, alebo celá kúpelňa môže byť zakrytá závesom automaticky natiahnutým a spusteným pri skladaní a rozkladaní nadstavby.

Zábradlie

Zábradlie sa po stlačení bezpečnostnej poistky zaklápa do podlahy. Pohodlná sedačka, taburetka, aj kreslo sú nafukovacie, s vlastným kompresorom a pred zložením karavanu sa behom pár sekúnd vypustia a uložia do vane. Po zložení nadstavby zostáva od podlahy po strechu stále temer 30 cm priestor, kde zostávajú uložené matrace aj s perinami.

Poschodie

Poschodie je vybavené bezpečnostnou kamerou, ktorá sníma interiér a na monitore smartfónu, alebo inej obrazovky sledujete, či počas zatvárania poschodia prebieha všetko v poriadku, a či sa vaše zvedavé dieťa nevybralo práve na výlet hore schodami. Vaša bezpečnosť je našou vizitkou a my si to uvedomujeme.

Applikácia

Ovládanie karavanu smartfónom

Pomocou A1 App môžete odomykať samotný karavan, vyklápať a zatvárať vstupné dvere s integrovanými schodíkmi, ovládať svetlá v celom vozidle, zdvíhať či spúšťať prvé poschodie, vysúvať či zasúvať umývadlo so stolíkom na poschodí, otvárať kuchynskú stenu s linkou, alebo nivelizovať polohu karavanu pomocou štyroch samostatne ovládaných stabilizačných nôh. Aplikáciou sa dajú ovládať aj ďalšie prídavné systémy, ako je kúrenie, klimatizácia, elektrická centrála, či rôzne multimediálne zariadenia a WIFI kamiery.
Apple
Android
windows

Výbava , parametre, fakty

Základom je nová celoplechovaná dodávka typu Fiat Ducato, Mercedes Sprinter, Ford Transit, Dodge Ram ProMaster 2013 + atď. Dovnútra úžitkového automobilu sa “vstavajú” všetky dôležité nábytkové diely vytvárajúce akceptovateľný kompromis využitia priestoru tak, aby plne naložené vozidlo s posádkou aj batožinou zostalo v triede osobného automobilu, čiže do 3,5 tony.

Hmotnosť

Priemerná hmotnosť našej stavebnice aj s našim nábytkom je pod 900kg

Materials

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Gps Tracker

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

24/7 Support

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Hd Resolution

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

First-class quality

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Colors

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

High Security Standards

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Colors

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

High Security Standards

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

First-class quality

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Hd Resolution

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Hd Resolution

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Colors

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

High Security Standards

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

First-class quality

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Vybava

Vhodné automobily

Stavebnica je určená pre Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper Verzie L3-H2 a L4-H2, od roku výroby 2005 + ,Dodge Ram ProMaster 2013 +
Peugeot Boxer
Citroen Jumper
Fiat ducato
Lite

Zaklad

Model LITE predstavuje ekonomicky najmenej náročný základ pre vaše vlastné kreácie
Ricardo

Zariadený interiér

Ricardo predstavuje ideálnu kompozíciu rozloženia miestností, nábytku, výbavy, luxusu, dizajnu.
Dakar

Šport

Rýdzo športové využitie modelu Dakar už naznačuje jeho názov spätý s legendárnymi púštnymi pretekmi.
 

Elektrické okná

Cenník

Cenové možnosti

Váš nový ATTACK ® HOMESTER si môžete zadovážiť v 3 verziách

Light

36 840€

Model LITE predstavuje ekonomicky najmenej náročný základ pre vaše vlastné kreácie
Viac

Ricardo

45 799€

Ricardo predstavuje ideálnu kompozíciu rozloženia miestností, nábytku, výbavy, luxusu, dizajnu.
Viac

Dakar

55 320€

Rýdzo športové využitie modelu Dakar už naznačuje jeho názov spätý s legendárnymi púštnymi pretekmi.
Viac
Pokiaľ však nemáte na stavbu priestor, čas, či vyžadujete profesionálnu montáž so zárukou od renomovanej automobilovej firmy, radi vám odovzdáme váš nový ATTACK ® HOMESTER v niektorom z našich zmluvných montážnych stredísk, či showroomov. Cena stavebnice zostáva tá istá, doplácate len za kompletizáciu vozidla, podľa náročnosti a voliteľnej výbavy. Dodávku si buď poskytnete vlastnú, alebo Vám za aktuálnu cenníkovú dealerskú cenu dodáme najnovší model Fiatu Ducato, podľa vašich predstáv a v plnej záruke.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
O spoločnosti
„Nechápem, prečo sú ľudia vydesení z nových myšlienok. Mňa desia skôr tie staré.”
John Cage
Úspech nie je záležitosť jednotlivca. Je to vytrvalá a húževnatá práca tímu. Energický a kreatívny tím sa zvyčajne neformuje zo dňa na deň, ale podlieha náročným podmienkam výberu jednotlivcov, ktorí ho reprezentujú. História nášho tímu sa začala písať v roku 1989, krátko po revolúcii v socialistickom Československu. Tínedžer Kvetňanský začal popri štúdiu na vysokej škole využívať svoje kontakty v rodnej Amerike a rozbehol biznis s autami. V tom istom čase sa o niečo starší, už vyštudovaný kreatívec Urbánek zamestnal v nadnárodnej olejárskej spoločnosti masívne podporujúcej automobilový šport. Bola otázka času, kedy sa v malej Slovenskej republike stretnú - medzitým známy výrobca sofistikovane nadčasových superšportových áut Dick Kvetňanský a jeden z managerských lídrov silnej olejárskej značky Juraj Urbánek a podajú si ruky.

Dick: "Juraj bol môj najlepší slovenský zákazník, zbláznil sa do Attack Roadsteru a kúpil si postupne všetky modely. On tie autá nielen miloval, on sa stal súčasťou testovania a vývoja”. Úpravou cestnej verzie Attacku Roadster na racingovú verziu Attack R4S (Race for Slovakia), sa priateľské aktivity dokonca spojili v dlhoročný sponzoring olejárskou spoločnosťou a oslavovali sa spoločné úspechy na medzinárodných tratiach. Juraj: "Dick strávil svoj život vo vývojárskej dielni, za volantom vlastného pretekárskeho špeciálu a v obrovskom americkom karavane v závodných paddockoch po celej Európe”. A tu niekde sa začal písať nový, zaujímavý príbeh.

Nádherný exotický kabriolet Attack Roadster jazdí denne v mnohých štátoch sveta, najcennejšie solitéry stoja v exkluzívnych privátnych showroomoch. Jeho pretekársky derivát - diabolský Attack R4S, neskôr brutálna Praga R4S, zozbierali množstvo úspechov v najťažšej okruhovej triede GT Open po celej Európe. Za zmienku stojí nielen kompletne vlastný podvozok, dizajn, karoséria a aerodynamika celého slovenského superšportu, ale aj mimoriadny výkonný superľahký osemválcový motor vlastnej konštrukcie točiaci neuveriteľných 12 tisíc otáčok. Nasledovný fenomenálny model Praga R1 LMP, v súčasnosti najúspešnejší okruhový špeciál v triede ultralight, s karbónovým formulovým šasi typu “monocoque” bola Kvetňanského posledná vývojová spolupráca ako spolumajiteľa a prezidenta spoločnosti. Po predstavení modelu Praga R1 na medzinárodnej tlačovej konferencii na Slovakiaringu sa s dynamicky sa rozvíjajúcou firmou Praga rozlúčil a rozhodol sa pokračovať tam, kde sa z obrovského ľudského nadšenia najčastejšie rodili tie najlepšie nápady a plány. V paddocku pretekárskej dráhy v karavane.

S pribúdajúcimi šedinami a narastajúcou zodpovednosťou sa pretekárovi, konštruktérovi a entuziastovi Dickovi Kvetňanskému možno otupila časť pretekárskej dravosti a agresivity, no obrovské automobilové skúsenosti, technológie a chuť “dokázať opäť niečo revolučné”, zostali. Vitajte vo svete slobody, voľnosti, technickej dokonalosti, luxusu a fantázie. Vychutnajte si premenu ctižiadostivého Attacku Roadster na útulný Attack Homester.

Ing. Dick Bob Kvetňanský

COMPANY FOUNDER

Ing. Juraj Urbanek

FINANCIAL OFFICER

Ing. Rastislav Malatinec

GENERAL MANAGER

Karol
Venchich

LOGISTIC MANAGER

Porfólio

Naša doterajšie práce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

K1 Attack Roadster

Po senzačnom úspechu značky Attack na "Kit Car" scéne od roku 1997, mladý kreatívny tím vedený Dickom Kvetňanským ...

Praga R1

Sofistikovaným vrcholom automobilového vývoja bola myšlienka super ľahkého pretekárskeho špeciálu ...

Horacio Pagani

Pagani Automobili S.p.A je taliansky výrobca superšportových vozidile a uhlíkových vlákien...

Vysoko účinný motor

Stavba automobilu je mimoriadne náročná činnosť. K1 Attack Roadster sa nám podarilo skonštruovať a zdizajnovať ...

Attack R4S

Racingová verzia cestného modelu A1 Attack Roadster dostala pomenovanie R4S podla pretekárskej akadémie, ktorú spoločnosť ...

Evoluzione

Prvý samostaný dizajn spoločnosti sa objavil na trhu v roku 1991. Evoluzione bolo kompletný ...

  • GALÉRIA
    Pohľad zhora Vás vtiahne do úplne nového sveta. Dole po Vás ostane len tieň aeroplánu unikajúceho do tretej dimenzie výšky - priestoru vysoko nad všetkým pozemským, odkiaľ sa dianie pod Vami zdá smiešne malicherné. Na nebi sú Vaše cesty slobodné a vzdialené ciele ľahko dostupné.

Partnery

Neváhajte sa čokoľvek spytať!!

Zavolajte na +421(0) 903 700 686

Opýtať sa e-mailom.