Zážitkový let – Voucher

 

Hľadáte originálny darček pre partnera či partnerku? Alebo hľadáte niečo originálne pre svojich obchodných partnerov a top klientov? Chcete darček, ktorý si zapamätajú na celý život a ktorý im zdvihne tep? Máme pre Vás skvelé riešenie!

Zážitkové lety v najmodernejšom športovom lietadle sú skvelou voľbou! Tento let je unikátny tým, že vďaka najmodernejšej konštrukcii lietadla a dvojitému riadeniu si nebudú pamätať len dychberúce výhľady, ale hlavne to, že mali možnosť naozaj prevziať riadenie a pilotovať celé lietadlo.

Riadenie lietadla Viper SD4 sa tak stane nezabudnuteľným životným momentom. A ak niekomu jedna ochutnávka z pilotovania lietadla nebude stačiť, radi priaznivcov lietania privítame v našej leteckej škole Attack Aviation Academy, kde sa môžete stať pilotom aj Vy!

Teoretická príprava
praktická
ukážka
Skúška
pilotovania
20, 40, 60
minút

K nákupu Voucher

Potešte svojich blízkych alebo obchodných partnerov darčekom pre akúkoľvek príležitosť. Elektronické darčekové poukážky sú v cene každého nákupu a dostupné ihneď pre domácu tlač alebo k odoslaniu emailom.

Vaša bezpečnosť a plná spokojnosť

  • núdzový celolietadlový padák
  • pohodlné luxusné sedenie
  • aktivne bezpečnosté systémy
  • panoramatický výhľad
od 79 €
s DPH

Hodnotenia

Prečítajte si autentické komentáre od našich známych slovenských osobností a celebrít.
Neskutočný zážitok! Stálo to za to. Prešli sme si základy teoreticky aj prakticky. Najskôr na zemi a potom vo vzduchu, kde som sa chopil riadenia. Chytilo ma to! Prihlásil som sa do kurzu a dnes už lietam sám.
Pavol Neruda, Zakladateľ oktagonu
Wohoo, prvýkrát v živote som pilotovala skutočné lietadlo! Tento perfektný zážitok som dostala ako darček. Ešte nikto ma tak originálne neprekvapil. Bolo to úžasné! Toto si budem dlho pamätať. PS: Nastúpila som do kurzu.
Silvia Kucherenko, Modelka
Fúú, silná energia, adrenalín a atmosféra ako vo filme. Inštruktor ma naučil ako s tým pracovať. Užil som si veľký výhľad a namakané lietadlo.
Gábor Borároš, MMA zápasník

Q & A

Prečítajte si najčastejšie kladené otázky od zákazníkov a naše opovede.
Čakajú na mňa ešte ďalšie skryté poplatky?
Nie. Po zakúpení zážitkového letu s voucherom nedoplácate žiadne dalšie poplatky.
Čo si mám so sebou priniesť?
Prineste si Váš voucher vytlačený alebo v elektronickej podobe. Odporúčame tiež slnečné okuliare.
Ako sa mám obliecť?
Pohodlne. V letných mesiacoch býva na palube horúco. Dámam neodporúčame topánky na vysokých podpätkoch a pred ostrými lúčmi Slnka Vás ochránia slnečné okuliare, šiltovka alebo klobúk.
Čo ak mi bude ťažko od žalúdku?
Aj ľudia s týmito ťažkosťami sa v športových lietadlách cítia vďaka otvorenému výhľadu lepšie. Ak máte aj napriek odhodlaniu letieť stále obavy, povedzte o svojich ťažkostiach pilotovi ešte pred odletom a on zvolí trasu v blízkosti letiska, aby mohol v prípade potreby urýchlene pristáť.
Môže si sadnúť do kokpitu aj dieťa?
Z hľadiska plnohodnotného zážitku ale hlavne bezpečnosti je dôležité, aby bolo dieťa pripútané a súčasne videlo cez polubovku. Minimálna odporúčaná výška je 145 cm.
Je to bezpečné?
Lietanie je najbezpečnejšou formou dopravy. V prípade zlyhania motora lietadlo ďalej voľne plachtí a dokáže pristáť aj na poli. V najhoršom prípade je možné použiť celolietadlový padák, na ktorom sa celé lietadlo pokojne znesie k zemi aj s posádkou na palube.