Zážitkový let – Voucher

Hľadáte originálny darček pre partnera či partnerku? Alebo hľadáte niečo originálne pre svojich obchodných partnerov a top klientov? Chcete darček, ktorý si zapamätajú na celý život a ktorý im zdvihne tep? Máme pre Vás skvelé riešenie!

Zážitkové lety v najmodernejšom športovom lietadle sú skvelou voľbou! Tento let je unikátny tým, že vďaka najmodernejšej konštrukcii lietadla a dvojitému riadeniu si nebudú pamätať len dychberúce výhľady, ale hlavne to, že mali možnosť naozaj prevziať riadenie a pilotovať celé lietadlo.

Riadenie lietadla Viper SD4 sa tak stane nezabudnuteľným životným momentom. A ak niekomu jedna ochutnávka z pilotovania lietadla nebude stačiť, radi priaznivcov lietania privítame v našej leteckej škole Attack Aviation Academy, kde sa môžete stať pilotom aj Vy!

Teoretická príprava
praktická
ukážka
Skúška
pilotovania
20, 40, 60
minút

K nákupu Voucher ako skvelý darček!

Potešte svojich blízkych alebo obchodných partnerov darčekom pre akúkoľvek príležitosť. Elektronické darčekové poukážky sú v cene každého nákupu a dostupné ihneď pre domácu tlač alebo k odoslaniu emailom.

Vaša bezpečnosť a plná spokojnosť

  • núdzový celolietadlový padák
  • pohodlné luxusné sedenie
  • aktivne bezpečnosté systémy
  • panoramatický výhľad
od 79 €
s DPH

Hodnotenia

Prečítajte si autentické komentáre od našich známych slovenských osobností a celebrít.
Neskutočný zážitok! Stálo to za to. Prešli sme si základy teoreticky aj prakticky. Najskôr na zemi a potom vo vzduchu, kde som sa chopil riadenia. Chytilo ma to! Prihlásil som sa do kurzu a dnes už lietam sám.
Pavol Neruda, Zakladateľ oktagonu
Wohoo, prvýkrát v živote som pilotovala skutočné lietadlo! Tento perfektný zážitok som dostala ako darček. Ešte nikto ma tak originálne neprekvapil. Bolo to úžasné! Toto si budem dlho pamätať. PS: Nastúpila som do kurzu.
Silvia Kucherenko, Modelka
Fúú, silná energia, adrenalín a atmosféra ako vo filme. Inštruktor ma naučil ako s tým pracovať. Užil som si veľký výhľad a namakané lietadlo.
Gábor Borároš, MMA zápasník