Zážitkový let – Voucher

Tento jedinečný zážitok je skvelým darčekom pre mužov aj ženy. Stane sa nezabudnuteľným momentom Vášho života. Pokiaľ Vám jedna ochutnávka z riadenia lietadla nestačí, alebo máte ambíciu stať sa profesionálnym dopravným pilotom, vstúpte medzi nás. Radi Vás privítame v našej leteckej škole Attack Aviation Academy.

Teoretická príprava
praktická
ukážka
Skúška
pilotovania
20, 40, 60
minút
Vyskúšajte si pilotovanie! Vďaka našim vyškoleným inštruktorom a modernému lietadlu Attack Viper SD 4 s dvojitým riadením si teraz môžete na vlastnej koži vyskúšať pilotovanie lietadla.
  • Asistované riadenie pod dohľadom kapitána
  • Elektronický darčekový poukaz v cene
  • Poukaz má platnosť 365 dní
  • Lekcia zahŕňa aj teoretickú prípravu a praktickú ukážku
  • Lietame z letiska Sládkovičovo
  • Lietanie s profesionálnymi inštruktormi
  • Let v najmodernejšom športovom lietadle
  • Originálny zážitkový darček pre mužov i ženy
  • Lietadlo je vybavené núdzovým celolietadlovým padákom
  • Prelet nad Bratislavou je možný iba pri 60min lete
Pre uplatnenie letu / voucheru je potrebné si zarezervovať termín na telefónnom čísle 0903 700 686 preukázaním sa platným kódom Voucheru. Zmenu zarezervovaného termínu je potrebné oznámiť najneskôr 3 dni pred uskutočnením letu.

Hodnotenia

Prečítajte si autentické komentáre od našich známych slovenkých osobností a celbrít.
Neskutočný zážitok! Stálo to za to. Prešli sme si základy teoreticky aj prakticky. Najskôr na zemi a potom vo vzduchu, kde som sa chopil riadenia. Chytilo ma to! Prihlásil som sa do kurzu a dnes už lietam sám.
Pavol Neruda, Zakladateľ oktagonu
Wohoo, prvýkrát v živote som pilotovala skutočné lietadlo! Tento perfektný zážitok som dostala ako darček. Ešte nikto ma tak originálne neprekvapil. Bolo to úžasné! Toto si budem dlho pamätať. PS: Nastúpila som do kurzu.
Silvia Kucherenko, Modelka
Fúú, silná energia, adrenalín a atmosféra ako vo filme. Inštruktor ma naučil ako s tým pracovať. Užil som si veľký výhľad a namakané lietadlo.
Gábor Borároš, MMA zápasník

Otázky a odpovede

Čakajú na mňa ešte ďalšie skryté poplatky?
Nie. Po zakúpení zážitkového letu s voucherom nedoplácate žiadne dalšie poplatky.
Čo si mám so sebou priniesť?
Prineste si Váš voucher vytlačený alebo v elektronickej podobe. Odporúčame tiež slnečné okuliare.
Ako sa mám obliecť?
Pohodlne. V letných mesiacoch býva na palube horúco. Dámam neodporúčame topánky na vysokých podpätkoch a pred ostrými lúčmi Slnka Vás ochránia slnečné okuliare, šiltovka alebo klobúk.
Čo ak mi bude ťažko od žalúdku?
Aj ľudia s týmito ťažkosťami sa v športových lietadlách cítia vďaka otvorenému výhľadu lepšie. Ak máte aj napriek odhodlaniu letieť stále obavy, povedzte o svojich ťažkostiach pilotovi ešte pred odletom a on zvolí trasu v blízkosti letiska, aby mohol v prípade potreby urýchlene pristáť.
Môže si sadnúť do kokpitu aj dieťa?
Z hľadiska plnohodnotného zážitku ale hlavne bezpečnosti je dôležité, aby bolo dieťa pripútané a súčasne videlo cez polubovku. Minimálna odporúčaná výška je 145 cm.
Je to bezpečné?
Lietanie je najbezpečnejšou formou dopravy. V prípade zlyhania motora lietadlo ďalej voľne plachtí a dokáže pristáť aj na poli. V najhoršom prípade je možné použiť celolietadlový padák, na ktorom sa celé lietadlo pokojne znesie k zemi aj s posádkou na palube.